Клієнти про нашу роботу
———
Якість обслуговування на вищому рівні! Молодці, продовжуйте в тому ж дусі! Я, як ваш клієнт, залишився дуже задоволений вашим сервісом. Будемо працювати далі!
Радіон Сідельнюк
Все дуже, якісно і швидко, а головне видно відразу кількість замовлень. Буду ще звертатися і рекомендувати Вас. Менеджер мій найкращий, що я коли-небудь зустрічав. Дякую всій вашій команді.
Андрій Целуйко
Отличная компания все рекомендую!!!

Менеджеры просто супер, по любому вопросу решают проблемы за короткий срок.

Спасибо Вам.


Сергій Черненко
Всім рекомендую цю компанію. Налаштовували мені Гугл шопінг і в перший місяць окупив рекламний бюджет 10000 грн і заробив зверху 12000 грн, це при тому що перший 2 тижні рекламний аккаунт тільки розганяется. Окреме спасибі менеджеру Анні, з вами приємно працювати)
Дмитро Барвенко
Ірина Рибалко
Дуже рекомендую компанію !! Замовила послугу Оформлення Сайту, все виконали як і хотіла, врахували всі побажання і вимоги, все на вищому рівні. Спасибі величезне команді і моєму менеджеру Аліні, яка завжди підкаже що потрібно і як зробити !!!!
Олександр Сташук
Наша організація 3Decor замовляла дизайн на кілька сторінок. Все зробили грамотно. Обов'язково звернуся ще.
Ірина
Дякую за комплексне оформлення сайту, результат приємно порадував, все дуже гармонійно, дизайнеру респект!) Роботу було виконано в строк, враховані всі побажання, швидка зворотний зв'язок.
Олексій
Замовили рекламу в Google Shopping, дуже задоволені результатами, в даний момент цей канал генерує половину від усіх продажів. Окреме спасибі менеджеру Катерині за професійні консультації та допомогу з будь-яких питань.
Bookson.com.ua
Ми, християнська інтернет-книгарня bookson.com.ua, замовляли послугу SEO-просування в компанії Internet Solutions. У підсумку менш ніж за рік наша книгарня вийшла на першу сторінку пошуковика Google за запитами наших популярних позицій. Завдяки SEO тепер можна легко знайти наші товари за ключовими словами: Біблії українською та російською мовами, подарункові Біблії, дитячі Біблії, книги Еллен Уайт, Бена Карсона, дитячі книжки та журнали. Роботи виконувалися вчасно та якісно. Обслуговуванням задоволені.
Анюта Пономарёва
Дуже вдячні копанії та особливо менеджеру Тому за співпряцю і розиток нашого інтерент-магазину. Розроляли банери для сайту, підказали як краще сортувати товари в категорії та декілька підходів з сео-просування. З кожним кроком ми піднімалися в google рейтингу та отримували більше замовлень, як з сайту так і збільшилися дзвінки. Нас знаходять завдяки гарному просуванню. Однозначно рекомендую до співпраці, бо результат є вже після першого кроку. Компанія працює на результат і досить уважно підходять до кожного клієнта і з розумінням ставляться до певних складнощів. Бажаю вам розвитку і більше клієнтів
Ми використовуємо файли Cookie, щоб дізнатися як відвідувачі використовують наш сайт і надати кращий користувальницький досвід
Приймаю